Nám ide "iba" o život

Autor: Lukáš L. Rusňák | 30.7.2014 o 12:50 | Karma článku: 3,79 | Prečítané:  934x

Je miesto, kde sa každoročne stretnú tisícky mladých ľudí, ktorí chcú žiť! Nechcú žiť ale iba fyzicky, svoje žitie chcú posunúť do vyššej roviny než je prežívanie. Existuje niečo, čo ich dokáže naplniť do hĺbky, existuje nekonečné šťastie v ich očiach a láska sršiaca z nich. Kto teda sú?

Cez tristo bojovníkov pracujúcich na ranči v Kráľovej Lehote, všetci pripravujú cestu nielen pre tých, ktorí prídu na Campfest, oni totiž robia hlavne cestu pre Spasiteľa, aby sa šíril po tejto krajine, ich víziou je evanjelizovať Slovensko! 

Boh je tu blízko. Ako to? Vidím ľudí, ktorí kričia do sveta o ich radosti, ako ich Pán urobil šťastnými aj cez všetky problémy. Počúvam, ako sa bratia a sestry zbližujú a spoznávajú do hĺbky seba a spoločne aj svojej viery. Vidím, ako skrz dotyk dokáže Boh uzdraviť fyzicky aj duševne. Nie je to "len" náboženstvo, je to taká eufória, že ju my kresťania chceme vykričať do sveta, aby ľudia zažili lásku rovnako ako my. Kresťanstvo je na tomto mieste živé!

O čo nám ide? Ide nám o život, o život svoj a o život ľudstva na tejto zemi. Prichádzame do sveta nielen preto, aby sme hovorili, že je Boh dobrý. Chceme, aby po nás ostali skutky! Chceme, aby zbytok sveta videl, že žijeme inak, hoc máme rovnako hriechy. Aby videl na nás radosť, súdržnosť a šťastie. Svet môže byť lepším miestom, kde si ľudia vedia pomôcť, kde sa manželia budú milovať, kde súrodenci budú držať spolu, domy budú otvorené pre hostí a hnev či nenávisť miesto mať nebudú. 

Nechcem sa rozpisovať, lebo presvedčiť sa o tom musíš sám. Ak chceš, od 31. júla do 3. augusta ťa radi uvidíme na Campfeste! Viac na www.campfest.sk

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

BRATISLAVA

Bratislavskí poslanci mali brať úplatky. Za hazard aj proti nemu

Ak v marci prejde úplný zákaz hazardu v Bratislave, tri roky bude jediným otvoreným kasínom v meste Banco v hoteli Crowne Plaza. Licenciu má ako jediné do roku 2021.

DOMOV

Zoznam vecí, na ktorých chce ušetriť štátna poisťovňa

Pozrite si výber úsporných opatrení.

BLOG TRANSPARENCY

Ombudsmanka: Lajčák opakovane porušoval ústavu

V zdôvodnení vysvetľuje, čo ministerstvo nespravilo.


Už ste čítali?