Výnimka pravidlo nepotvrdí

Autor: Lukáš L. Rusňák | 29.7.2014 o 19:26 | Karma článku: 3,06 | Prečítané:  550x

Aspoň ja v to momentálne verím. Videl som, ako cez tristo mladých ľudí vyšlo do dedín aby pomohli bežným obyvateľom v sobotu pri práci. Hovorí sa, že táto generácia mladých ľudí ide zlým smerom, naša skupinka ľudí snáď ale pravidlo nepotvrdí, ale nasmeruje ostatných k podobným hodnotám. Videl som šťastie v očiach a vrúcne úsmevy tých, ktorým dobrovoľníci z Campfestu pomohli, kiežby to bolo bežné...

V dedinách blízko ranču Kráľova Lehota, kde sa bude konať tohtoročný festival Campfest pomáhali mladí skrášľovať okolie, natierali ploty, šopy, prenášali drevo, upratovali, pleli a čo je hlavné, prinášali radosť tým, ktorým pomohli, ale aj sebe. Prečo to ale prekvapilo ľudí naokolo? Prečo už sa "nenosí" pomáhať zadarmo? Sú peniaze pravou hodnotou? Nie je krajšie urobiť šťastným iného ale aj samého seba?

Možnosť spoznať týchto ľudí, ktorí takéto šťastie majú v sebe a zažívajú ho hlavne skrze svoju vieru budeš mať aj ty, stačí prísť na ranč do Kráľovej Lehoty. Majú svoj príbeh a niektorí poznajú jedno skvelé miesto, kde to všetko začalo. Na festivale Campfest aj tento rok od 31. júla do 3. augusta môžeš zažiť niečo nové, novú radosť a pridať sa do novej generácie aj ty! 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Klasická nedeľa kedysi: Kostol, obed, futbal. Boli to zlaté časy

Bratislava bola o polovicu menšia, ale na futbal chodilo desaťkrát viac ľudí.

DOMOV

Podnikateľ Lunter chce poraziť Kotlebu

Známy podnikateľ Ján Lunter založil firmu na zdravé potraviny.

EKONOMIKA

Odhalili daňový podvod so sušenými hríbmi

Spoločnosti zrejme predpokladali, že dodávka nebude podozrivá.


Už ste čítali?