Zázračná krajinka, môže byť aj na Slovensku?

Autor: Lukáš L. Rusňák | 28.7.2014 o 19:33 | Karma článku: 4,48 | Prečítané:  972x

Kto by si predstavil ranč bez koní, pomyslel by som si o ňom, že je blázon. Takýto ranč ale naozaj existuje, stačí zavítať do obce Kráľova Lehota na Liptove. Bol som prekvapený, toto miesto ma očarilo od prvého okamihu, nazval by som to miesto slovenských zázrakov, alebo aj zázračná krajinka.

Kedy je najlepšie navštíviť toto miesto?
Je veľa možností, človek tu môže byť spätý s prírodou, relaxovať, iba tak pozorovať slnko, les a opaľovať sa. Preto ak niekde cestuješ a máš ranč po ceste, určite sa zastav, pre mňa je to najlepšie miesto na prečistenie mysle, daj tomu šancu aj ty.
Ak chceš ale stráviť v lone Nízkych Tatier viac ako deň, ideálnou príležitosťou bude Campfest - festival konajúci sa od 31.júla do 3. augusta. Tisícky ľudí, no aj napriek tomu si môžeš dopriať oddych, okrem rozjímania nad okolitým prostredím ti festival ponúka zamyslenie nad životom, vierou, ľuďmi... A samozrejme nekonečné množstvo zábavy!

Campfest nie sú len stany, koncerty, nie je to obyčajný festival. Okrem rôznych svetových aj slovenských kapiel tu vystupuje niekoľko rečníkov, tohto roku čakajú účastníkov témy o rodine, vzťahoch, sebaúcte a kresťanstve. Tieto semináre sú zvyčajne umiestnené do humna a každoročne sa tešia väčšej popularite, pred rokom sa ľudia nedokázali už zmestiť do stanu! Ak ešte stále hľadáš a chceš vedieť viac, v poradenstve ti ľudia vedia poradiť aj osobne, vypočujú si tvoj konkrétny príbeh a povzbudia ťa. Je to niečo neobyčajné a v dnešnej dobe veľmi cenné, niečo čo bežné festivaly neponúkajú. Mne sa veľmi páči, že na Campfeste na svoje problémy nezabudnem len chvíľkovo, na Campfeste na svoje problémy zabudnem navždy!

Čo by to bol za ranč bez stodoly? Tá ale nebude slúžiť ako úschovňa koní, táto stodola ponúka široký program koncertov, worhskopov, talkshow a po novom aj divadiel! Pri niektorých koncertoch stodola "praská", je skvelé už iba zažiť tú atmosféru, niekedy sa tu skáče, inokedy chváli alebo aj plače.

Graham Kendrick, Jeremy Camp, Guvana B či We are lions... To sú názvy ťahákov tohto ročníku, na ktoré sa teší snáď každý, kto sa vyzná v gospelovom prostredí. Títo interpreti budú vystupovať na hlavnom pódiu zvanom Hangár. S kapacitou 6000 osôb patrí k najväčším stanom na Slovensku, tak hor sa doň a nestratiť sa! A ešte rada tým, ktorí sa už začínajú baliť, hlavné programy sa naozaj vynechať neoplatí!

Možno mi neveríš, možno si skeptický, možno nie si ani kresťan, možno nedokážeš nabrať odvahu a prísť. Nemáš ale čo stratiť, daj tomuto miestu šancu a možno aj ty uvidíš zázrak ako ja!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Klasická nedeľa kedysi: Kostol, obed, futbal. Boli to zlaté časy

Bratislava bola o polovicu menšia, ale na futbal chodilo desaťkrát viac ľudí.

DOMOV

Podnikateľ Lunter chce poraziť Kotlebu

Známy podnikateľ Ján Lunter založil firmu na zdravé potraviny.

EKONOMIKA

Odhalili daňový podvod so sušenými hríbmi

Spoločnosti zrejme predpokladali, že dodávka nebude podozrivá.


Už ste čítali?